+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
MO-FR: 8:00 – 17:00

6. etapa

Byty Košice PANORÁMA 6 - moderné mestské bývanie zasadené v prírode.

Moderné byty v Košiciach v lone prírody

Hľadáte byt? Ponúkame bývanie blízko centra, v prírode a s dobrou občianskou vybavenosťou. Súčasťou novostavby je spolu 187 bytov v 5 bytových domoch, uzavretý areál plný zelene, osadený v prírode. PANORÁMA ponúka ideálne bývanie pre Vašu rodinu.

Ak Vám záleží na prostredí, v ktorom žijete a uprednostníte čerstvý vzduch, pohľad z okna na zelené okolie pred šedosťou panelákových sídlisk je Panoráma pre Vás to pravé. Ponúkame Vám byty v príjemnom prostredí pre život Vašej rodiny, ktoré je súčasťou okolitých lesov a prírody bohatej na zeleň. Je to domov aký hľadáte. Nové bytové domy Panoráma 6 sú moderné novostavby s praktickými dispozíciami bytov, veľkými loggiami a terasami s výbornou orientáciou na svetové strany. Dobré dopravné napojenie a rozrastajúca sa občianska vybavenosť dotvárajú ideálne miesto pre rodinné bývanie. Materská škola, detské ihriská, zastávka MHD a kaviareň sú len začiatok. S každou ďalšou etapou sa snažíme priniesť jej obyvateľom niečo nové.

PLANNED COMPLETION OF CONSTRUCTION

SPRING 2024

CHECK OUT OUR APARTMENTS. NEW APARTMENTS OPEN FOR SALE !

NAPÍSALI O NÁS v médiách o našej novostavbe

AKTUALITY

Sledujte priebeh výstavby Vášho bytu.

Sadové úpravy
How We Build

Marec 2024

V mesiaci marci sa pokračovalo v sadových úpravách projektu PANORÁMA, realizácii dažďovej záhrady, dokončovali sa detské ihriská. Odovzdávanie bytov sa už blíži.

Celý článok »
Sadové úpravy
How We Build

Február 2024

V mesiaci február sa realizovalo osvetlenie garáže, montáž zvončekov do bytov, pokračovalo sa v dokončovaní bytov do štandardu. Realizovala sa výsadba dažďovej záhrady a pokračovalo sa s výsadbou v zadnej časti areálu bytoých domov.

Celý článok »
Pohľad zo severovýchodnej strany
How We Build

Január 2024

V mesiaci január sa realizovalo zateplenie stropov garáže, postupne po bytových domoch počnúc BD1 sa finalizovali spoločné priestory, začali sa práce na dokončovaní bytov do štandardu. Pokračuje sa v dokončovaní prác v exteriéri, prípravné práce pred bytovými domami pre výsadbu dažďovej záhrady

Celý článok »

Máte záujem o bližšie informácie o našej novostavbe, prípadne si chcete zarezervovať byt? Kontaktujte nás.
Thank you.

What kind of apartment are you looking for?