+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
MO-FR: 8:00 – 17:00

6. etapa

Byty Košice PANORÁMA 6 - moderné mestské bývanie zasadené v prírode.

Moderné byty v Košiciach v lone prírody

Hľadáte byt? Ponúkame bývanie blízko centra, v prírode a s dobrou občianskou vybavenosťou. Súčasťou novostavby je spolu 187 bytov v 6 bytových domoch, uzavretý areál plný zelene, osadený v prírode. PANORÁMA ponúka ideálne bývanie pre Vašu rodinu.

Ak Vám záleží na prostredí, v ktorom žijete a uprednostníte čerstvý vzduch, pohľad z okna na zelené okolie pred šedosťou panelákových sídlisk je Panoráma pre Vás to pravé. Ponúkame Vám byty v príjemnom prostredí pre život Vašej rodiny, ktoré je súčasťou okolitých lesov a prírody bohatej na zeleň. Je to domov aký hľadáte. Nové bytové domy Panoráma 6 sú moderné novostavby s praktickými dispozíciami bytov, veľkými loggiami a terasami s výbornou orientáciou na svetové strany. Dobré dopravné napojenie a rozrastajúca sa občianska vybavenosť dotvárajú ideálne miesto pre rodinné bývanie. Materská škola, detské ihriská, zastávka MHD a kaviareň sú len začiatok. S každou ďalšou etapou sa snažíme priniesť jej obyvateľom niečo nové.

PLANNED COMPLETION OF CONSTRUCTION

SPRING 2024

CHECK OUT OUR APARTMENTS. NEW APARTMENTS OPEN FOR SALE !

NAPÍSALI O NÁS v médiách o našej novostavbe

AKTUALITY

Sledujte priebeh výstavby Vášho bytu.

Pohľad na stavbu z juhozápadnej časti
How We Build

Október 2023

V mesiaci október sa na našej novostavbe pokračovalo v zatepľovaní fasády bytových domov, osadili sa pergoly v bytoch na najvyšších podlažiach a v rámci interiérov sa pokračovalo v maľovaní a pokládkou dlažieb v schodiskových priestoroch. 

Celý článok »
Osadzovanie tepelných čerpadiel
How We Build

September 2023

V mesiaci september sa ukončilo zateplenie na novostavbách BD1 a BD2, osadili sa tepelné čerpadlá pre kotolňu, začalo sa s montážou altánkov v areáli dvora a úpravou terénu.

Celý článok »
Realizácia osadenia zámkovej dlažby na chodníku západná strana
How We Build

August 2023

V mesiaci august sa osadzovali výťahy, začalo sa s pokladaním zámkovej dlažby na chodníkoch v areáli dvora, osadzovali sa okenné výplne, začalo sa s asfaltovaním príjazdových komunikácií a prebiehalo omietanie bytov.

Celý článok »

Máte záujem o bližšie informácie o našej novostavbe, prípadne si chcete zarezervovať byt? Kontaktujte nás.
Thank you.

What kind of apartment are you looking for?

Porovnajte nás s konkurenciou

V cene bytu ponúkame

Sem vložte text nadpisu

BONUS KU KAŽDÉMU BYTU

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite výnimočnú ponuku BONUS KU KAŽDÉMU BYTU. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií.

Kontaktné osoby:
Ing. Martina Miliczka – 0903 639 936

Špeciálna akcia

Využite  jedinečnú, limitovanú akciu zvýhodneného financovania pri kúpe bytu:

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite túto výnimočnú ponuku. Kontaktuje nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie.
Tešíme sa na stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií o projekte a prebiehajúcej ponuke.
Kontaktné osoby:
Ing. Zlatica Pírová – 0907 138 724
Lívia Tóth – 0903 606 100