+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
PO-PI: 8:00 – 17:00

6. etapa

Technológia PYD

V projekte Panoráma 6 sme zvolili moderný spôsob vykurovania a chladenia sálavým systémom PYD®, Thermosysteme, ktorého odovzdávacia plocha tepla je až 3x väčšia ako pri  klasickom podlahovom vykurovaní. Sálavý spôsob kúrenia a chladenia vytvára v lete aj v zime priaznivú klímu a tepelnú pohodu bez prejavov prievanu, čím je vylúčené intenzívne prúdenie chladného vzduchu. Intenzitu  vykurovania aj chladenia je možné nastaviť individuálne podľa požiadavky pre každú miestnosť v byte.

Čo je PYD®

PYD® Thermosysteme je unikátny spôsob zohrievania alebo chladenia priestoru pomocou špeciálne navrhnutých  pyramídových dielcov. Prináša úsporu prevádzkových nákladov, tepelnú pohodu vo všetkých ročných obdobiach. Špeciálne navrhnutý tvar a vlastnosti hliníkového pyramídového termoplechu umožňujú rýchle a rovnomerne odovzdávanie tepla z potrubia do podlahy, čím systém dosahuje vyšší výkon na meter štvorcový v porovnaní s klasickým podlahovým vykurovaním.

Podlahové vykurovanie a chladenie:

Pyramídový termoplech PYD® Thermosysteme je vynález, ktorý spojil vybrané vlastnosti pyramídového tvaru s tepelno-technickými vlastnosťami hliníka. Samotný pyramídový termoplech zväčšuje niekoľkonásobne odovzdávaciu plochu tepla voči povrchu plastovej rúrky, ktorá je používaná pri klasickom podlahovom vykurovaní. Hliník je zas výborný vodič tepla, ktorý zabezpečí takmer ideálnu distribúciu tepla do podlahy, na rozdiel od bežných plastových rúr.

Podlahové chladenie:

Vďaka tepelnej pohode pri 23˚C je možné na ochladenie priestoru veľmi výhodne využiť aj samotné podlahové vykurovanie. Takýto systém zníženia teploty interiéru v letnom období predstavuje užívateľský komfortnejší a úspornejší spôsob chladenia. Hlavnou výhodou pri tomto type chladenia je, že nedýchate vysušený vzduch, chladenie nespôsobuje zdravotné komplikácie ako napríklad podráždenie pokožky, očí, sliznice nosa a hrtanu, bolesti hlavy, únavu, či alergické reakcie. Priestor sa ochladzuje postupne, nefúka na vás ľadový, ani zapáchajúci vzduch a vy sa cítite príjemne.

Podlahové vykurovanie, chladenie PYD-ALU®FLOOR, mokré

EXTRA BONUS PRI KÚPE BYTU

Dokončenie bytu do štandardu za polovičnú cenu

ALEBO

Parkovacie miesto so zľavou 5000 €

Extra bonus si viete uplatniť aj v inej podobe

Bonus: dokončenie bytu do štandardu sa nezvťahuje na 4-izbové byty. Viac informácií Vám radi poskytneme: Ing. Martina Miliczka 0903 639 936

BONUS KU KAŽDÉMU BYTU

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite výnimočnú ponuku BONUS KU KAŽDÉMU BYTU. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií.

Kontaktné osoby:
Ing. Martina Miliczka – 0903 639 936

Špeciálna akcia

Využite  jedinečnú, limitovanú akciu zvýhodneného financovania pri kúpe bytu:

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite túto výnimočnú ponuku. Kontaktuje nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie.
Tešíme sa na stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií o projekte a prebiehajúcej ponuke.
Kontaktné osoby:
Ing. Zlatica Pírová – 0907 138 724
Lívia Tóth – 0903 606 100