+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
PO-PI: 8:00 – 17:00

6. etapa

Spoločnosť MM Invest s.r.o. pôsobí v oblasti developerskej činnosti v rámci Košíc už 19 rokov. V našom portfóliu sa nachádzajú kancelárske, komerčné priestory v polyfunkčných objektoch, rodinné a bytové domy.

Každý projekt zastrešujeme od úplného začiatku, výberu lokality, architektonického návrhu, predaja, cez hypotekárne poradenstvo, výstavbu až po odovzdanie nehnuteľností budúcim majiteľom ako aj záručný servis. Na všetkých predošlých projektoch sme dodržali deklarovaný termín výstavby.

Zrealizované projekty v číslach

465 POSTAVENÝCH BYTOV

Celková rozloha: 52.100 m2

152 POSTAVENÝCH DOMOV

Celková rozloha: 18.800 m2

KANCELÁRSKE A OBCHODNÉ PRIESTORY

Celková rozloha: 23.600 m2

BASTION OFFICE CENTER

Administratívne a obchodné priestory s dobrou polohou. Moderná polyfunkčná budova v centre mesta Košice. Ide o unikátnu zelenú stavbu s modernou architektúrou, špičkovými technológiami, nízkymi režijnými nákladmi a nadštandardnou kvalitou pracovného prostredia. Komplex ponúka priestory pre kancelárie, služby a obchod a parkovacie miesta.

PANORÁMA 5

Pokračovaním úspešného projektu PANORÁMA bola jej 5 etapa. Pre skvelú dostupnosť do mesta a priamy dotyk s prírodou bol o projekt opäť veľký záujem. Spolu v dvoch moderných bytových domoch bolo odovzdaných 132 nových bytov s vlastným areálom, komunitnými záhradami a s dostatkom parkovacích miest.

PARK ANIČKA

Projekt je situovaný do lokality rekreačnej zóny Anička v mestskej časti Košice Sever. Komplex tvoria 4 bytové domy, polyfunkčný objekt, parkovacie miesta. V rámci Košíc ide o výnimočný uzavretý areál plný zelene, s fontánou, športovým ihriskom, ihriskami pre deti a relaxačným priestorom len pre jeho obyvateľov. Projekt ponúka všetko pre praktický a pohodlný život, predstavuje ideálnu kombináciu moderného bývania, dostupnosti služieb, vzdialenosti do centra, prírody a súkromia.

PARK ANIČKA – Polyfunkcia

Polyfunkčný objekt Park ANIČKA tvorí vstupnú bránu do rekreačnej lokality, zároveň susedí s Hlinkovou ulicou, ktorá je jednou z hlavných dopravných tepien v Košiciach. Nové trojpodlažné administratívno – obchodné centrum ponúka budúcim klientom kancelárske a obchodné priestory vysokého štandardu. Súčasťou objektu bude supermarket FRESH s rozlohou 928 m2 nachádzajúci sa na prízemí.
Na dvoch horných podlažiach sú situované kancelárske priestory.

PANORÁMA 4

Skvelá dostupnosť do mesta a priamy dotyk s prírodou stoja za úspechom projektu PANORÁMA. V roku 2017 sa ukončila výstavba polyfunkčného objektu s ďalšími 74 bytmi a s obchodnými priestormi na prízemí. Všetky byty boli predané pred ukončením výstavby.

PANORÁMA Viladomy

Úspech prvých etáp projektu PANORÁMA a dopyt po bytoch podnietil výstavbu šiestich 4-poschodových viladomov s vlastným ohradeným areálom, ihriskami a parkovacími miestami. Všetky byty boli predané v predpredaji. Celkovo bolo v rámci tejto etapy odovzdaných 139 nových bytov

PANORÁMA rodinné domy

Zrealizovali sme jeden z najúspešnejších developerských projektov posledných rokov v Košiciach. Výstavba začala v roku 2011 rodinnými domami s vlastným pozemkom. V niekoľkých etapách bolo postavených celkovo 152 domov.

Polyfunkčný objekt na Kováčskej ulici

Kompletná rekonštrukcia starej historickej budovy v centre mesta Košice na Kováčskej ulici. Suterén, prízemie a prvé nadzemné podlažie fungujú ako podnikateľské priestory. Objekt je sídlom spoločností MM Invest a MM Invest Košice. Sídlia tu aj spoločnostiGenerali a Šafrán. V budove je reštaurácia, kaviareň a piváreň Camelot. Druhé a tretie podlažie ponúka bývanie v štyroch luxusne vybavených mezonetových apartmánových bytoch.

Rezidencia KAVEČANY

Vybudovanie novej lokality pre výstavbu 44 rodinných domov vo vyhľadávanej prímestskej časti Košíc v Kavečanoch. Výkup a scelenie pozemkov s následnou výstavbou ciest, inžinierskych sieti a parcelácia pozemkov pre individuálnu výstavbu rodinných domov.

REFERENCIE

SNAŽÍME SA ROBIŤ VECI ČO NAJLEPŠIE

BONUS KU KAŽDÉMU BYTU

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite výnimočnú ponuku BONUS KU KAŽDÉMU BYTU. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií.

Kontaktné osoby:
Ing. Martina Miliczka – 0903 639 936

Špeciálna akcia

Využite  jedinečnú, limitovanú akciu zvýhodneného financovania pri kúpe bytu:

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite túto výnimočnú ponuku. Kontaktuje nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie.
Tešíme sa na stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií o projekte a prebiehajúcej ponuke.
Kontaktné osoby:
Ing. Zlatica Pírová – 0907 138 724
Lívia Tóth – 0903 606 100