+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
PO-PI: 8:00 – 17:00

6. etapa
Novostavba PANORÁMA Košice - ýhody bývania

Kúpa bytu v novostavbe – ochrana vášho majetku

Investovanie do kúpy bytu v novostavbe je dlhodobo najlepšou možnosťou, ako chrániť úspory pred infláciou. V porovnaní s inými príležitosťami, akými sú nákup akcií, dlhopisov, komodít či drahých kovov, zaznamenali investície do bývania za posledných 10 rokov najvyšší rast hodnoty a najmenšiu kolísavosť ceny.
Kúpou bytu v projekte Panoráma 6 v Košiciach investujete do nehnuteľností, ktoré rástli za posledných 10 rokov takmer 30 % p.a. Zároveň získate byt za najvýhodnejšiu cenu a je takmer isté, že jeho hodnota bude ďalej rásť.

Štyri dôvody kúpy bytu v projekte Panoráma 6

1. Ochrana úspor

Kvôli zvyšujúcej sa inflácii, ktorú NBS v budúcom roku očakáva až na úrovni 18 percent, je kúpa nehnuteľnosti ideálny spôsob, ako chrániť hodnotu vášho majetku.

2. Investícia do nehnuteľností, ktorých ceny prudko rastú

Priemerný nárast cien nehnuteľností v novostavbách v Košiciach za posledných 10 rokov bol 21,08 %. Ceny bytov v jednotlivých etapách projektu Panoráma stúpali ešte viac, takmer na úrovni 30 %. K tejto cene je potrebné ešte prirátať výnos z nájomného.

3. Kúpa bytov za najlepšie ceny v meste

V 6. etape projektu Panoráma ponúkame byty opäť v najlepších cenách v Košiciach. Presvedčíte sa o tom sami, keď na stránke https://byty-kosice.sk porovnáte byty podľa ich polohy, kvality bývania, kvality stavby a štandardu vybavenia.

4. Hodnota bytov bude ďalej stúpať

Ceny novostavieb čaká rast kvôli zvyšovaniu nákladov na ich výstavbu, ale aj príchodu veľkých investícií do blízkosti Košíc.

Na raste cien bytov a prenájmov sa podpíše aj príchod dvoch veľkých investícií. Nové závody firiem Volvo v Košiciach a Bosch medzi Košicami a Prešovom vytvoria spolu s dodávateľskými závodmi približne 14 tisíc pracovných miest. Kvôli tomu vzrastie dopyt po voľných bytoch.
Podobne tomu bolo napríklad aj v prípade firmy Jaguár Land Rover v Nitre. Ceny nehnuteľností tam po jej príchode stúpli o 20 až 30 %. Najviac pri jednoizbových a dvojizbových bytoch. Ceny mesačných prenájmov týchto bytov stúpli medziročne o 15 až 20 %.
„Z dlhodobého hľadiska je investovanie do novostavby rozhodne výhodné a zhodnotí vaše peniaze,“ tvrdí košický realitný maklér Štefan Petrunčík z realitnej kancelárie ATOMIA. Budúce ceny novostavieb pôjdu podľa neho nahor kvôli zdražovaniu cien materiálov a prác potrebných k ich výstavbe.
Túto prognózu potvrdzuje aj investičný poradca Dávid Dermek. Argumentuje aj pravdepodobným sprísnením podmienok na získanie hypoték zo strany Národnej banky Slovenska. „Kto si nezabezpečí bývanie teraz, v neskoršej dobe bude mať väčší problém,“ podotýka.

BONUS KU KAŽDÉMU BYTU

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite výnimočnú ponuku BONUS KU KAŽDÉMU BYTU. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií.

Kontaktné osoby:
Ing. Martina Miliczka – 0903 639 936

Špeciálna akcia

Využite  jedinečnú, limitovanú akciu zvýhodneného financovania pri kúpe bytu:

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite túto výnimočnú ponuku. Kontaktuje nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie.
Tešíme sa na stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií o projekte a prebiehajúcej ponuke.
Kontaktné osoby:
Ing. Zlatica Pírová – 0907 138 724
Lívia Tóth – 0903 606 100