+421 903 639 936
+421 55 622 03 94
PO-PI: 8:00 – 17:00

6. etapa

Bývaním ku šťastnejšiemu životu

Jeden z najúspešnejších a najobľúbenejších rezidenčných projektov v Košiciach ponúka bývanie v ďalšej etape.
Všetci trávime väčšinu dňa v budovách alebo v ich blízkosti. Môže za to jednak podnebie a klimatické podmienky, ale aj naša kultúra a lifestyle. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako obytné priestory aktívne ovplyvňujú kvalitu vášho života? Už Winston Churchill hovoril, že: „My formujeme naše budovy a potom naše budovy formujú nás“ a moderné výskumy mu dávajú plne za pravdu. Faktom je, že naše pohodlie, nálada a kvalita života vo vysokej miere závisia od atmosféry priestorov, v ktorých trávime najviac času. A aj keď si to nemusíme plne uvedomovať, takmer každý okamih nášho dňa je do nejakej miery ovplyvnený architektúrou. Ak teda chceme žiť šťastnejší a zdravší život, je rozumné, aby sme skutočne venovali trochu viac pozornosti prostrediu, v ktorom trávime svoj život.

Dizajnom i ekológiou k šťastnejšiemu životu

Vďaka mnohým moderným psychologickým štúdiám dnes už máme k dispozícii „tvrdé“ fakty, ktoré dokazujú jednoznačnú priamu súvislosť medzi našou vnútornou pohodou a kvalitou obývaného priestoru. A keď hovoríme o kvalite priestoru, dominantný je nie len jeho dizajn, použité farby, materiály a praktická funkčnosť, ale aj ekologické hľadisko, ktoré sa v dnešnej dobe dostáva medzi kľúčové aspekty nášho bývania. Inak povedané, nemôžeme žiť spokojný život, ak je spojený s nehospodárnosťou, plytvaním a znečisťovaním okolitého prostredia. Naopak budeme šťastnejší ak náš byt, dom a jeho okolie je upravené, zelené, šetrné voči prírode, ale aj k našej peňaženke.

Zlepšite kvalitu svojho života už dnes

Jeden z najúspešnejších a najobľúbenejších rezidenčných projektov v Košiciach ponúka v ďalšej etape bývanie, ktoré pokojne znesie označenie „bez kompromisov“. Spája v sebe totiž výhody života v meste s bývaním v prírode a dokonale prepája vysoký životný štandard, komfort, pričom nezabúda ani na vysoké ekologické štandardy. Projekt Panoráma je situovaný na tichom lukratívnom mieste nad mestom Košice vzdialený len 3 km od centra. A práve tento úžasný panoramatický výhľad na mesto, do Košickej kotliny a na scenériu Slanských vrchov sa stal aj základom pre jeho názov. Najmä mladé rodiny ocenia, že môžu s deťmi bývať vo štvrti napojenej občiansku vybavenosť, blízko centra, no zároveň s lesom doslova za chrbtom, vlastným dvorom a autentickým komunitným životom v susedstve s ďalšími rodinami, ktoré na Panoráme už našli svoj domov.

10 krát áno pre Panorámu

Pre tých, ktorí sa rozhodujú najmä na základe faktov prinášame 10 dôvodov, prečo si vybrať práve byt na Panoráme:
  1. Uzavretý areál plný zelene, s altánkami, detskými ihriskami, lavičkami, grilom.
  2. V areáli sú vybudované ekologické dažďové záhrady, ktoré zachytávajú prírodné zrážky a smerujú ich do podzemných studní.
  3. Pilotný projekt Panoráma 6 – SMART DOMÁCNOSTI S ANTIKOM – zahŕňa smart prvky druhej generácie od spoločnosti ANTIK a vysokorýchlostný internet s rýchlosťou 10GB, ktorý bude práve na Panoráme dostupný v Košiciach po prvý krát. Budúci majitelia bytov si vedia ovládať svoj byt cez aplikáciu v mobilnom telefóne, a to napr. teplotu, osvetlenie, komunikáciu cez videovrátnik, súčasťou štandardu bytu sú komponenty ako napr. pohybový senzor, dymové čidlo, detekcia úniku vody, otváranie garážovej brány čítačkou ŠPZ, ale aj vlastná meteostanica.
  4. Súčasťou projektu budú aj nabíjacie stanice na elektro kolobežky.
  5. Byty disponujú plošným vykurovacím a ochladzovacím systémom.
  6. Kotolne sú vybavené najmodernejšími tepelnými čerpadlami na vykurovanie s vysokou účinnosťou a minimálnou hlučnosťou.
  7. Kontajnery na komunálny ako aj separovaný odpad boli navrhnuté podľa najnovších trendov a sú zapustené v podzemí.
  8. Dostatok vonkajších aj garážových parkovacích miest.
  9. Komfort bývania v blízkej budúcnosti ešte pozdvihne plánovaná úprava cestnej križovatky Sečovská – Zdoba.
  10. Odčítanie energií je pre rezidentov štvrte pohodlné realizované vďaka moderným technológiám na diaľku.
Spokojný život skutočne nie je len otázkou šťastia, ktoré sa občas unaví a sadne aj na nás. Je do veľkej miery výsledkom našich dobrých rozhodnutí smerujúcich k zdraviu, rodine, ale aj bývaniu, v ktorom sa nie len prežíva, ale plnohodnotne, zdravo a kvalitne žije. Buďte teda strojcami vlastného šťastia aj vy a zistite o Panoráme viac: www.byty-kosice.sk.

EXTRA BONUS PRI KÚPE BYTU

Dokončenie bytu do štandardu za polovičnú cenu

ALEBO

Parkovacie miesto so zľavou 5000 €

Extra bonus si viete uplatniť aj v inej podobe

Bonus: dokončenie bytu do štandardu sa nezvťahuje na 4-izbové byty. Viac informácií Vám radi poskytneme: Ing. Martina Miliczka 0903 639 936

BONUS KU KAŽDÉMU BYTU

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite výnimočnú ponuku BONUS KU KAŽDÉMU BYTU. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií.

Kontaktné osoby:
Ing. Martina Miliczka – 0903 639 936

Špeciálna akcia

Využite  jedinečnú, limitovanú akciu zvýhodneného financovania pri kúpe bytu:

Ak rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, využite túto výnimočnú ponuku. Kontaktuje nás a dohodnite si osobné alebo online stretnutie.
Tešíme sa na stretnutie, kde Vám poskytneme viac informácií o projekte a prebiehajúcej ponuke.
Kontaktné osoby:
Ing. Zlatica Pírová – 0907 138 724
Lívia Tóth – 0903 606 100